O firmie

Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe Janusz Bajor (wcześniej OKSER Małgorzata Bajor) świadczy usługi transportowe na terenie całej Polski oraz poza jej granicami. Nasza firma powstała w 2003 roku i przez cały czas rozszerza i modyfikuje swoją ofertę, aby jak najlepiej odpowiadać na potrzeby klientów. Zajmujemy się profesjonalnym transportem wielu rodzajów odpadów. Nasi Klienci powierzają nam przewóz:

  • odpadów komunalnych,
  • odpadów budowlanych,
  • odpadów niebezpiecznych,
  • osadów,
  • paliw alternatywnych.

W 2012 roku uzyskaliśmy zezwolenie na transport odpadów niebezpiecznych, w tym eternitu. Posiadamy również zezwolenie weterynaryjne, potrzebne do przewozu pasz i innych towarów sypkich. Nasze samochody są wyposażone w naczepy samowyładowcze z ruchomą podłogą, które pozwalają nam na szybki transport i rozładunek materiałów sypkich i objętościowych. Jesteśmy otwarci na Państwa zapytania i współpracę. Zaplanujemy i wykonamy każdą z usług szybko i sprawnie wraz z zachowaniem zasad bezpieczeństwa Nasza firma jest poważnym dostawcą usług transportowych na terenie Lublina i okolic. Stawiamy na fachowość i terminowość. Dbamy o naszą reputację i wiarygodność, stąd wielu klientów pozostaje z nami na stałe. Zapewniamy niezawodność wykonywanych zleceń przewozowych oraz indywidualne dostosowanie oferty do Państwa potrzeb.

Bezpieczeństwo
Wszystkie nasze pojazdy – ładunki, naczepy i samochody objęliśmy stałą polisą ubezpieczeniową w zakresie powstałych w transporcie szkód, załadunku, rozładunku, ruchu krajowego, ruchu zagranicznego.

Zobacz:

Ubezpieczenie, Licencja

 

zdjęcie 1zdjęcie 2zdjęcie 3zdjęcie zakładka o firmie

 

 

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami.

laoader